logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Deosan Teatfoam Advance

[ Zpět ]

NázevDeosan Teatfoam Advance
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska52/2015
Držitel rozhodnutíDiversey Europe B.V. Maarssenbroeksedijk 2, 3542 DN Utrecht, The Netherlands/ Diversey, K Hájům 2, 155 00 Praha 5, Česká republika.
VýrobceDiversey Europe B.V. Maarssenbroeksedijk 2, 3542 DN Utrecht, The Netherlands
Složeníúčinné látky: Chlorhexidin diglukonát (D-glukonová kyselina, sloučenina s N,N'-bis(4-chlorfenyl)-3,12-diimino-2,4,11,13-tetraazatetradekanimidamidem (2:1)) 6g/kg, aminy, N-C10-C16- alkyl trimethylenedi-, reakční produkt s kyselinou chloroctovou 0,99 g/kg,
Popis přípravkučirý tmavě zelený pěnový dezinfekční prostředek, pH (neředěný) 6,5,
Balení 
Užitíkapalný pěnový dezinfekční prostředek pro ošetření struků s chlorhexidinem na použití před a po dojení, bez ředění.
Způsob použitíPřed dojením - je vhodný pro aplikaci namáčením, postřikem a pěnou. Před dojením naneste neředěný prostředek na celý struk a nechte působit nejméně 30 s. Potom otřete struky jednorázovým papírovým ubrouskem nebo tkaninou a osušte je. Po dojení - je vhodný pro aplikaci namáčením a postřikem. Ihned po dojení naneste neředěný prostředek na celý struk. Nemíchejte s jinými chemickými a dezinfekčními prostředky na ošetření vemen.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníZbytky prostředku a použité obaly předejte k profesionálnímu odstranění (např. spalování) firmě, která se zabývá zneškodňováním odpadů. Materiál obalů je vhodný k energetickému zhodnocení nebo recyklaci. Odpad by se neměl odstraňovat uvolněním do kanalizace.
Způsob skladováníSkladujte v původních uzavřených obalech mimo vliv extrémní teploty. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Doba použitelnosti24 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03