logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 2.8.2017

BlueMAX Premium EU

[ Zpět ]

NázevBlueMAX Premium EU
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska6/2010
Držitel rozhodnutíBouMatic Gascoigne Melotte Sprl, 31 Rue Jules Melotte, B - 4350 Remicourt, Belgium.
VýrobceBouMatic Gascoigne Melotte Sprl, 31 Rue Jules Melotte, B - 4350 Remicourt, Belgium.
Složeníchlor dioxid 0,9%, kyselina mléčná, glycerol, lanolin,
Popis přípravkuroztok oxidu chloričitého připravený k použití,
Balení 
Užitíhygiena struků před a po dojení,
Způsob použitípřed dojením navlhčete struk a nechte působit několik vteřin, po té před nasazením dojící soupravy vysušte struk jednorázovým ubrouskem; po dojení postříkejte nebo navlhčete celý struk a nechte zaschnout.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníDočasné odlupování odumřelé pokožky je obvyklé při použití nového namáčecího roztoku. Ujistěte se, zda jste dobře očistili struky, aby se odstranila odumřelá pokožka a zvláštní pozornost věnujte konci struků. Hlídejte změny stavu pokožky struků. Několik namáčecích roztoků pro struky obsahuje změkčovadla, která ošetřují pokožku, aby jí udržela zdravou a potírala zárodky. Výskyt alergických reakcí nebo problémů týkajících se životního prostředí je vzácný, avšak může k němu dojít. Pokud pozorujete neobvyklé problémy s pokožkou, proveďte podrobné pozorování a pokud problémy přetrvávají, nahraďte namáčecí roztok jiným roztokem, obsahujícím jinou látku usmrcující zárodky a/nebo změkčovač.
Způsob skladováníUchovávat v uzavřené nádobě mimo dosah zdrojů tepla. Pokud je výrobek zmrzlý, před použitím jej nechte rozmrznout a dobře promíchejte.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Středa, 02 Srpen 2017 08:22