logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

Mlex A

[ Zpět ]

NázevMlex A
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska82/2015
Držitel rozhodnutíEcolab Hygiene s.r.o., Food & Beverage Division, Hlinky 118, CZ-60300 Brno,
VýrobceEcolab Hygiene s.r.o., Food & Beverage Division, Hlinky 118, CZ-60300 Brno,
Složeníobsah aktivních složek ve 100 g přípravku: chlornan sodný (58 g), složení: alkálie, fosfonáty, neionogenní tenzidy.
Popis přípravkukapalina, hustota: 1,18 g/cm? (20°C, koncentrát), pH: 12,2 , obsah fosforu: 0,17%,
Balení 
Užitíkapalný alkalický čistící prostředek pro dojící a chladící zařízení v zemědělské oblasti. Charakteristika: neobsahuje fosfáty a silikáty, má sníženou pěnivost a šetří zařízení, čistí a spolu s účinkem aktivního chlóru, beze zbytku odstraňuje veškeré zbytk
Způsob použitíDojící zařízení je třeba čistit po každém dojení, právě tak jako nádrže na sběr mléka a chladící tanky po každém vyprázdnění. Zbytky mléka pak nemohou přischnout. Pokyny:1. Předem vypláchnout vlažnou vodou; 2. Vyčistit a vydezinfikovat pracovním roztokem
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníDůležité upozornění ! Odpadní vody s obsahem látky musí být vypouštěny do systému biologického čištění odpadních vod až po průchodu neutralizačním a pufračním zařízením.
Způsob skladováníSkladovací podmínky: -5°C / +40°C
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29