logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Login



Seznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

Talon Soft

[ Zpět ]

NázevTalon Soft
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska7.17
Držitel rozhodnutíRentokil Initial 1927 plc, Global Science Centre, 7&8 Foundry Court, Foundrz Lane, Horsham, West Sussex, RH13 5PY, UK.
VýrobceRentokil Initial Supplies, Webber Road, Knowsley Industrial Park, Kirkby, Merseyside, L33 7SR, /UK/výrobce účinné látky: Syngenta Crop Protection AG, Schwarzwaldallee 215, CH-4002 Basel, Switzerland.
Složeníbrodifacoum 0,05g/kg (0,005%), CAS číslo: 56073-10-0
Popis přípravkuderatizační nástraha v podobě modré pasty, bez vůně či zápachu
Balení 
Užitírodenticid určený k profesionálnímu použití k hubení potkanů (Rattus norvegicus), krys (Rattus rattus) a myší (Mus musculus) uvnitř i vně budov za účelem ochrany veřejného zdraví, uskladněných produktů a materiálů.
Způsob použitíUmístěte nástrahu tam, kde se objevují známky aktivity hlodavců (trus, výskyt nor nebo jejich blízkost cestičky, známky požívání potravy). Zásadou je rozmístění více nástrah na více místech. Velké dávky nástrahy zvyšují riziko pro zvířata, proti kterým ne
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPři náznacích otravy neprodleně vyhledejte lékařskou pomoc.
Způsob skladovánískaldujte v originálním, těsně uzavřeném a neporušeném obalu
Doba použitelnosti2 roky

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29