logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

ALPHI

[ Zpět ]

NázevALPHI
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska33/2017
Držitel rozhodnutíBELGAGRI SA, Rue des Tuiliers 1, B4480 ENGIS – Belgie ,
VýrobceBELGAGRI SA, Rue des Tuiliers 1, B4480 ENGIS – Belgie ,
Složení10% Azamethiphos (CAS 35575-96-3, EC 252-626-0),
Popis přípravkubílý pudr, charakteristického zápachu, hodnota pH : 6,91,
Balení 
UžitíInsekticid pro profesionální užití proti mouchám jako například mouchy domácí (musca domestica a fania cannicularis) aplikací na zdi a stropy chlévů, stájí, vepřínů, drůbežáren a jiných příbytků hospodářského zvířectva.
Způsob použitíAplikujte bodově na povrchy, kde se shromažďují mouchy nátěr: smíchejte 500g produktu s 500 ml vlažné vody, dobře promíchejte, dokud se nevytvoří dostatečně kapalná pasta, kterou lze aplikovat štětcem, toto množství by mělo být užito na místa, která pokrývají přibližně 5-10m2 celkové plochy. (kde je k dispozici nedostatečná plocha nebo tam, kde by bylo nepřijatelné mírné odbarvení, aplikujte nátěr na kusy lepenky nebo tenkého dřeva a zavěste je na strop). postřik: smíchejte 125 g produktu s 5 litry vlažné vody, poté aplikujte zředěný produkt postřikem na 100 m2 povrchu.
Bezpečnost práce 
UpozorněníNekontaminujte potraviny, jídelní nádobí nebo plochy, které přicházejí do styku s potravinami. Nepřibližujte se k ošetřeným povrchům, dokud neuschnou. Neaplikujte přímo na skot a drůbež. Před aplikací sesbírejte vejce a odstraňte krmivo, exponovanou vodu a mléko. Během ošetřování zamezte přístupu osob a zvířat. Chraňte stroje a kontejnery na mléko před kontaminací, před aplikací zakryjte všechny nádrže na vodu.
Způsob skladováníSkladujte na bezpečném místě. Ponechejte pouze v originálním obalu. Obal udržujte pevně uzavřený. Tento materiál a jeho obal musí být zlikvidovány bezpečným způsobem.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03