logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 5.4.2018

ALPHI

[ Zpět ]

NázevALPHI
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska33/2017
Držitel rozhodnutíBELGAGRI SA, Rue des Tuiliers 1, B4480 ENGIS – Belgie ,
VýrobceBELGAGRI SA, Rue des Tuiliers 1, B4480 ENGIS – Belgie ,
Složení10% Azamethiphos (CAS 35575-96-3, EC 252-626-0),
Popis přípravkubílý pudr, charakteristického zápachu, hodnota pH : 6,91,
Balení 
Užití Insekticid pro profesionální užití proti mouchám jako například mouchy domácí (musca domestica a fania cannicularis) aplikací na zdi a stropy chlévů, stájí, vepřínů, drůbežáren a jiných příbytků hospodářského zvířectva.
Způsob použitíAplikujte bodově na povrchy, kde se shromažďují mouchy nátěr: smíchejte 500g produktu s 500 ml vlažné vody, dobře promíchejte, dokud se nevytvoří dostatečně kapalná pasta, kterou lze aplikovat štětcem, toto množství by mělo být užito na místa, která pokrý
Bezpečnost práce 
UpozorněníNekontaminujte potraviny, jídelní nádobí nebo plochy, které přicházejí do styku s potravinami. Nepřibližujte se k ošetřeným povrchům, dokud neuschnou. Neaplikujte přímo na skot a drůbež. Před aplikací sesbírejte vejce a odstraňte krmivo, exponovanou vodu
Způsob skladováníSkladujte na bezpečném místě. Ponechejte pouze v originálním obalu. Obal udržujte pevně uzavřený. Tento materiál a jeho obal musí být zlikvidovány bezpečným způsobem.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 10:20