logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Protect wax block extruded

[ Zpět ]

NázevProtect wax block extruded
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska6/2017
Držitel rozhodnutíBábolna bio limited, H-1107 Budapest, Szallas út 6, Hungary,
Výrobce 
Složeníbromadiolon 0,005%; CAS 28772–56–7; ES 249–205–9,
Popis přípravkuderatizační nástraha v podobě voskových bloků (extrudovaná kostka),
Balení 
Užitírodenticid určený k profesionálnímu i neprofesionálnímu použití k hubení potkanů (Rattus norvegicus) a myší (Mus musculus) uvnitř i vně budov za účelem ochrany veřejného zdraví, uskladněných produktů a materiálů
Způsob použitíPřípravek je povoleno používat pouze v budovách a v blízkosti budov. Přípravek je určený k hubení myší a potkanů. Návnada se umísťuje do deratizačních staniček. Dávkování - potkan: do každé deratizační staničky umístěte maximálně 200 g nástrahy a při nízkém zamoření umístěte staničky 10 m od sebe, při silném zamoření 4 m od sebe, po celé ploše, kde se hlodavci vyskytují a pohybují. Dávkování - myš domácí: Do každé deratizační staničky umístěte maximálně 40 až 50 g nástrahy a při nízkém zamoření umístěte staničky 10 m od sebe, při silném zamoření 4 m od sebe, po celé ploše, kde se hlodavci vyskytují a pohybují.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03