logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Kilrat Plus rágcsálóírtó pép

[ Zpět ]

NázevKilrat Plus rágcsálóírtó pép
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska27/2017
Držitel rozhodnutíBábolna Bio Kft. Szállás u. 6.H-1107 Budapest, Maďarsko
VýrobceDr. Tezza s.r.l., Via Tre Ponti 22, S. Maria di Zevio, 37050, Italy;
Složeníbrodifacoum 0,05g/kg (0,005%), CAS číslo: 56073-10-0;
Popis přípravkuderatizační nástraha v podobě tmavě modré pasty v sáčcích
Balení 
Užitírodenticid určený k profesionálnímu i neprofesionálnímu použití k hubení potkanů (Rattus norvegicus), krys (Rattus rattus) a myší (Mus musculus) uvnitř i vně budov za účelem ochrany veřejného zdraví, uskladněných produktů a materiálů.
Způsob použitíUmístěte nástrahu tam, kde se objevují známky aktivity hlodavců (trus, výskyt nor nebo jejich blízkost cestičky, známky požívání potravy). Zásadou je rozmístění více nástrah na více místech. Velké dávky nástrahy zvyšují riziko pro zvířata, proti kterým není určena. Proto používejte nejlépe deratizační staničky, do kterých nástrahu umístíte. Zajistěte nástrahu tak, aby ji nebylo možné odtáhnout. Pokud se výrobek používá na veřejně přístupných místech, tato místa musí být v průběhu procesu likvidace hlodavců označena a u nástrah musí být také oznámení, které upozorňuje riziko primární a sekundární otravy antikoagulantem a popisuje první pomoc v případě otravy. Dávkování: pro myši (Mus muscuslus) - umístěte deratizační staničku s dávkou 40g nástrahy na každých 100m2 ošetřené plochy s výskytem myší. Pro potkany (Rattus norvegicus) a krysy (Rattus rattus) - umístěte deratizační staničku s dávkou 60 až 100g nástrahy na každých 100m2 ošetřené plochy s výskytem potkanů nebo krys.
Bezpečnost práce 
Upozornění 
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03