logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 2.8.2017

CRACKDOWN RAPIDE

[ Zpět ]

NázevCRACKDOWN RAPIDE
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska 
Držitel rozhodnutíBayer s.r.o. Environmental Science Siemensova 4 155 00 Praha 5 - Stodůlky Česká republika
VýrobceBayer CropScience S.A., Francie,
Složenídeltamethrin 2,5 %, S-bioallethrin 2,1 %
Popis přípravkuInsekticidní přípravek pro profesionální použití ve formě vodní suspenze určený k hubení obtížného a škodlivého hmyzu ve skladech, potravinářských a zemědělských provozech a v objektech komunální hygieny. Působí jako kontaktní insekticid ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost. Účinná látka se neodpařuje, je odolná vůči působení světla a tepla, je bez zápachu a nezanechává skvrny na ošetřených plochách. Má dobrý vypuzovací účinek na hmyz.
Balení 
UžitíCrackdown Rapide je účinný proti švábům, rusům, blechám, štěnicím, mravencům, skladištním broukům, mouchám, vosám, zavíječům a dalším druhům hmyzu, který se vyskytuje v budovách a stavbách. Působí proti dospělcům i larvám.
Způsob použitíPřed použitím obsah obalu důkladně protřepejte. Přípravek rozřeďte vodou v předepsaném poměru a vzniklou suspenzi aplikujte pomocí ručních nebo motorových postřikovačů. Odměřené množství přípravku vlijte do nádrže postřikovače předem naplněné do cca 2/3 vodou a pak doplňte vodou na požadovaný objem. Důkladně promíchejte. Opakování ošetření provádějte dle potřeby. Dávkování : létající hmyz – v koncentraci 0,8 %, aplikační dávka 50 ml/m2; lezoucí hmyz – doporučená koncentrace 1,0 %, v dávce 50 ml/ m2 ; vosy ( hnízda) 1,0 % v dávce dle potřeby.
Bezpečnost práce 
UpozorněníZAKÁZÁN 31.1.2009
Způsob skladováníPřípravek skladujte při teplotě do 25°C v originálních uzavřených obalech, odděleně od poživatin, léků, krmiv, hnojiv a dezinfekčních přípravků a prázdných obalů od těchto látek. Chraňte před mrazem. Namíchanou suspenzi neskladujte. doba použitelnosti:
Doba použitelnosti2 roky.

Aktualizováno Středa, 02 Srpen 2017 08:22