logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 


LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

SUREDIS

[ Zpět ]

NázevSUREDIS
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska97/2006
Držitel rozhodnutíJohnsonDiversey Česká republika s.r.o., K Hájům 1233/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, Česká republika
VýrobceDiversey Lever Divízió, Maďarsko.
SloženíTetraboritan sodný < 5 %, citronan sodný 5 - <15 %, uhličitan sodný <5 %, N-(3 – aminopropyl)-N-dodecyl propan-1,3 diamin 1-<5 %, alkyl (C12-14) dimethyl betain 1-<5 %.
Popis přípravkuČirá bezbarvá – nazelenalá kapalina.
Balení22 kg.Kanystr.
UžitíDezinfekční prostředek , který je určen pro konečnou dezinfekci povrchů v potravinářském průmyslu.
Způsob použitíSUREDIS se aplikuje ředěný manuálně nebo postřikem na předem vyčištěné povrchy. K postřiku lze použít nízko nebo vysokotlaké systémy a přenosná rozprašovací zařízení. Doporučená aplikační koncentrace je 0,5 - 1 %, doba působení min 5 minut. Při práci zabraňte vdechování aerosolu a zajistěte dobré větrání manipulačního prostoru. Doporučuje se nechat působit SUREDIS přes noc a před zahájením výroby provést oplach pitnou vodou. Optimální použití a dávkování stanoví na místě odborný poradce Diversey Lever.
Bezpečnost práce 
UpozorněníOšetřené povrchy, které přicházejí do přímého styku s potravinami je třeba před použitím důkladně opláchnout pitnou vodou.
Způsob skladováníSkladovat v původních obalech, mimo extrémní teploty.
Doba použitelnosti24 měsíců.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Květen 2019 12:02