logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Twenty 1 WP

[ Zpět ]

NázevTwenty 1 WP
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska57/2015
Držitel rozhodnutíBELGAGRI SA, Rue des Tuiliers 1, 4480 Engis, Belgium
VýrobceBELGAGRI SA, Rue des Tuiliers 1, 4480 Engis, Belgium
Složení10% Azamethiphos (CAS 35575-96-3, EC 252-626-0)
Popis přípravkubílý pudr, charakteristického zápachu, hodnota pH: 6,91
Balení 
UžitíInsekticid pro profesionální užití proti mouchám jako například mouchy domácí aplikací na zdi a stropy chlévů, stájí, vepřínů, drůbežáren a jiných příbytků hospodářského zvířectva
Způsob použitíAplikujte bodově na povrchy, kde se shromažďují mouchy - nátěr: smíchejte 500g produktu s 500 ml vlažné vody, dobře promíchejte, dokud se nevytvoří dostatečně kapalná pasta, kterou lze aplikovat štětcem, toto množství by mělo být užito na místa, která pokrývají přibližně 5-10m2 celkové plochy. (kde je k dispozici nedostatečná plocha nebo tam, kde by bylo nepřijatelné mírné odbarvení, aplikujte nátěr na kusy lepenky nebo tenkého dřeva a zavěste je na strop); postřik: smíchejte 125 g produktu s 5 litry vlažné vody, poté aplikujte zředěný produkt postřikem na 100 m2 povrchu. Nekontaminujte potraviny, jídelní nádobí nebo plochy, které přicházejí do styku s potravinami. Nepřibližujte se k ošetřeným povrchům, dokud neuschnou. Neaplikujte přímo na skot a drůbež. Před aplikací sesbírejte vejce a odstraňte krmivo, exponovanou vodu a mléko. Během ošetřování zamezte přístupu osob a zvířat. Chraňte stroje a kontejnery na mléko před kontaminací, před aplikací zakryjte všechny nádrže na vodu.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě schválené MZ ČR.
Upozornění 
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03