logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

NDO DES 90/136 P

[ Zpět ]

NázevNDO DES 90/136 P
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska62/2003
Držitel rozhodnutíNorDen Czech s.r.o., Tanvaldská 163, 463 11 Liberec 30 Česká republika.
VýrobceFarmadan Danmark A/S, Boks 70 DK – 9560 Hadsund,
SloženíSměs anionaktivních tenzidů a neionogenních tenzidů v alkalickém vodném prostředí hydroxidu sodného a chlornanu sodného.
Popis přípravkuKapalina nažloutlá, vůně charakteristická – po chloru
BaleníKarton o obsahu 1 x 25l,
UžitíSilně alkalický sanitační pěnový přípravek s chlórem. Sanitační pěnový přípravek, který efektivně odstraňuje mastnoty, proteiny a zbytky cukru. Na základě vysoké alkality a obsahu chlóru má velmi dobrý baktericidní účinek.
Způsob použitíAplikuje se pomocí pěnovacího zařízení. Přípravek je určen pro pěnovou sanitaci produkčních místností, podlah, stěn a strojního zařízení.0,5 – 5% roztok v nízkotlakovém pěnovém zařízení (pěnovací pistole). Před zaschnutím opláchnout čistou vodou. Teplota vody max. do 50°C.
Bezpečnost práce 
UpozorněníPo použití přípravku musí být plochy, které přicházejí do styku s poživatinou opláchnuty dostatečným množstvím čisté vody. Přípravek se nesmí používat na hliník a jiné alkalicky neodolné materiály.
Způsob skladováníNeskladovat ve venkovních prostorách. Teplota skladování nesmí klesnou pod bod mrazu a nesmí přesáhnout 30°C. přípravek nesmí být skladován pod přímým slunečním zářením ani u zdrojů tepla. Přípravek nesmí přijít do styku s kyselinami.
Doba použitelnosti12 měsíců v originálním obalu.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03