logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Bilo asep special

[ Zpět ]

NázevBilo asep special
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska19/2004
Držitel rozhodnutíBilgram Chemikalien spol. s r.o., Dr. Sedláka 778, 339 01 Klatovy Česká republika
VýrobceBilgram & Co. GmbH, Torfweg 4, D-88356 Ostrach, Německo.
Složeníchlornan sodný, polykarbonovou kyselinu, inhibiční látky koroze
Popis přípravkunepěnivý tekutý dezinfekční koncentrát na bázi stabilizovaného anorganického nosiče aktivního chloru
Balení 
Užitípůsobí jako zesilovač zásaditého čištění, díky vysokému obsahu aktivního chlóru rychle a bezpečně dezinfikuje zařízení a přístroje působí proti plísním, řasám, kvasinkám a mikroorganismům, okamžitě dostupný aktivní chlor, slouží k odstranění zárodků v zásobárnách teplé vody zařízení na čištění lahví, 100% biologicky odbouratelný,
Způsob použitíobecná dezinfekce v 0,5 – 3 % koncentraci, při 5 – 30 minutové expozici, studená – 60°C; zemědělství - dezinfekce všech prostorů a provozů, dočasná úprava vody; potravinářské provozy - použitelný v mycích, ponorných a pracích, stejně jako automatických zařízeních, mlékárny, průmysl výroby nápojů, konzervárny, mrazírny - slouží k odstranění zárodků v zásobárnách teplé vody myček lahví Při dodržení návodů k použití nepůsobí agresivně na povrchy z oceli, emailu, betonu, barevných kovů, dlaždic a umělých hmot. Hliník je odolný omezeně. Dbejte doporučených dávkování.
Bezpečnost práce 
Upozornění 
Způsob skladovánískladovat v chladu a temnu
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03