logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

BIOTOLL INSEKTICIDNÍ PRÁŠEK PROTI MRAVENCŮM

[ Zpět ]

NázevBIOTOLL INSEKTICIDNÍ PRÁŠEK PROTI MRAVENCŮM
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska54/2004
Držitel rozhodnutíUNICHEM AGRO CZ spol. s r.o., Libor Tůma Dominova2468/5 150 00 Praha 5 Česká republika
VýrobceUNICHEM d.o.o., Sinija Gorica 2, Vrhnika ,
Složenípermethrin 0,25 % (CAS 52645-53-1),
Popis přípravkuBIO TOLL je insekticidní postřikový přípravek s dlouhodobým účinkem.
Balení 
UžitíBIO TOLL je insekticidní postřikový přípravek s dlouhodobým účinkem. Je určen pro zásahy proti hmyzu v domácnostech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách, společenských zařízeních proti švábům, rusům, mouchám, komárům, štěnicím, blechám, molům šatním, mravencům, vosám, rybenkám, roztočům, škůdcům potravin a tkanin.
Způsob použitípřed upotřebením protřepejte! Přípravek aplikujte ze vzdálenosti asi 30 cm na všechna místa, kde se hmyz zdržuje a ukrývá. Ošetřená plocha musí být stejnoměrně zvlhčená. Přípravek je bez zápachu a nezanechává viditelných stop. Postřik opakujte za 2-3 týdny, nebo při novém výskytu hmyzu.
Bezpečnost práce 
Upozornění 
Způsob skladovánískladujte při teplotě 10-40 °C,
Doba použitelnosti24 měsíců,

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03