logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

HERBA HIT

[ Zpět ]

NázevHERBA HIT
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska263-02/C
Držitel rozhodnutíQualichem, spol. s r.o., Sokolská 1041 276 01 Mělník Česká republika
VýrobceQualichem, spol. s r.o., Sokolská 1041 276 01 Mělník
SloženíPolyvinylchloridum, Eucalypti etheroleum 5,9 %, Mentholum 5,45 %.
Popis přípravkuHnědý pásek z polyvinylchloridu nasycený účinnou látkou.
BaleníVakuovaný vrstevnatý bariérový sáček vložený do papírové krabičky. Velikost balení: a) 1 x 1 obojek (65 cm, 22,0 g). b) 1 x 1 obojek (35 cm, 12,0 g).
UžitíAntiparazitární obojek pro psy a kočky.
Způsob použitíZvíře napadené parazity vykoupejte s použitím antiparazitního šamponu. Druhý den použijte antiparazitní spray, zvíře jím postříkejte a látku vmasírujte do srsti. Doporučujeme rovněž použít přípravku s rostlinnými silicemi. Potom nasaďte obojek na krk zvířete, přebytečný kus obojku odstřihněte, rozstříhejte na kousky a rozložte v bytě na místa, která vaše zvíře nejvíce navštěvuje, nebo jej vložte do skříně, kde provoní vaše šatstvo a ochrání je před šatními škůdci. Průběžně kontrolujte obojek, zda je na krku zvířete dostatečně volný. Průběžně kontrolujte srst zvířete pod obojkem. Kontakt s vodou a vlhkým prostředím nesnižuje ani nezkracuje účinnost obojku. Obojek po účinnou dobu nesundávejte. Zvířeti, které zjevně není napadeno parazity, postačí obojek jenom nasadit bez předchozích procedur.
Bezpečnost práceObojek po použití vyhoďte do komunálního odpadu. Přípravek je bezpečný pro lidi i zvířata. Po manipulaci s obojkem si umyjte ruce mýdlem. Přípravek nesmí být použit jinak, než jak je uvedeno v návodu na použití.
Upozornění 
Způsob skladováníPři teplotě 15 - 30°C.
Doba použitelnosti24 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03