logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 5.4.2018

REPRES gran.

[ Zpět ]

NázevREPRES gran.
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska19-97/C
Držitel rozhodnutíJindřich Mackowski-CHOVEX, Dvořákova 14, 737 01 Český Těšín, Česká republika.
VýrobceBEAPHAR B.V., P.O.BOX 7, 8100 Raalte, Holandsko.
SloženíÉterické oleje ( Eucaminti, Geranii, Bergamottae, Evergreeni, Fenelli, Eucalypti, Citri, Citronelae ), Paraffinum liquidum, Mentholum, Nicotinamidum, Vanillinum, 2-Tridecanonum, Acidum butyricum, Indolum, Methyl-nonyl-keton 41,0 %, Vehikulum (rýže) 59 %.
Popis přípravkuGranulát žlutohnědé barvy.
Balení100 g.
UžitíOdpuzovač psů a koček. Speciálně vyvinutý vodovzdorný vypařovač naplněný odpuzovacími granulemi REPPERS může být umístěn kdekoliv, kde tato zvířata způsobují obtíže. Umístěte naplněný vypařovač REPPERS na okraji zahrady, do květináčů, podél zahradní stezk
Způsob použitíNaplňte vypařovač ( hříbek ) odpařovacími granulemi a opatrně uzavřete víko. V závislosti na hustotě rostlinné výsadby umístěte je ve vzdálenosti 2 max 3 metrů od sebe. V závislosti na umístění, vyměňujte každých 3-6 týdnů.
Bezpečnost práce 
UpozorněníPOZOR ! Granule REPPERS jsou méně účinné při teplotách kolem a pod bodem mrazu. Odpuzující granule mohou být ignorovány zvířetem, které má své oblíbené stezky, např. cesta ke kočičím dvířkům. Neumísťujte rostliny atraktivní pro kočky v místech, kde si jej
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 10:20