logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 2.8.2017

Dr. Pet spot-on tick and flea repellent for cats

[ Zpět ]

NázevDr. Pet spot-on tick and flea repellent for cats
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska37/2015
Držitel rozhodnutíAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko/ SAMOHÝL a.s., Smetanova 1058, 512 51 Lomnice nad Popelkou, Česká republika,
VýrobceAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko
SloženíGeraniol 0,3 g/100 g,
Popis přípravkubílá kapalina s typickou květinovou vůní,
Baleníbalení obsahuje 5ks pipet,
UžitíDr. Pet spot-on tick and flea repellent for cats – spot-on pipety pro kočky. Kapky v pipetě s antiparazitárním a repelentním účinkem pro kočky. Jednoduchý a účinný způsob jak eliminovat parazity (klíšťata,blechy) ze srsti Vašeho miláčka a zabránit jejich další invazi.
Způsob použitíVytáhněte pipetu z obalu, odstřihněte špičku a obsah pipety aplikujte na kočku. Dávkovaní a způsob použití: Aplikujte jednu pipetu každých 15 dní, podle velikosti kočky (do20kg: jedna pipeta, nad 20kg: dvě pipety) mezi lopatky, nebo v linii hřbetu přímo na pokožku. Přípravek se difúzí v kožním mazu rozšíří po povrchu pokožky celého těla. Čas potřebný na biocidní účinek: 24 hodin od aplikace.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníObaly po vyprázdnění likvidujte v nebezpečném sběru. Zákaz opakovaného použití obalu!
Způsob skladováníSkladujte v originálních těsně uzavřených obalech. Chraňte před vysokými teplotami. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Středa, 02 Srpen 2017 08:22