logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

 

V následující tabulce lze  při kliknutí na název biocidu získat základní informace o biocidním přípravku, na který vydal ÚSKVBL stanovisko.

 Aktualizováno: 2.8.2017

AQUA RESLIN SUPER

[ Zpět ]

NázevAQUA RESLIN SUPER
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska 
Držitel rozhodnutíBayer s.r.o. Environmental Science Siemensova 4 155 00 Praha 5 - Stodůlky Česká republika
VýrobceBayer CropScience S.A., Francie,
SloženíS-bioallethrin 1,50 g/l, Permethrin 25:75 cis : trans 108 g/l, Piperonyl butoxide 110 g/l
Popis přípravkupyretroidový koncentrát pro profesionální použití specialně formulovaný pro míšení s vodou a pro aplikaci ve formě ULV nebo termomechanického aerosolu. Velmi vhodný pro oblast komunální hygieny a potravinářského průmyslu,
Balení 
UžitíAqua Reslin Super je hlavně určen pro hubení létajícího hmyzu, jako mouchy domácí, komárů, zavíječů a podobně, ale může být rovněž použit při hubení lezoucího hmyzu jako např. švábovitých nebo skladištních brouků.
Způsob použitíULV aerosol pro sklady, potravinářské provozy, objekty živočišné výroby a další objekty s výskytem škodlivého hmyzu. Létající hmyz - rozmíchejte 1 díl koncentrátu s 9 díly vody a aplikujte v dávce 50 ml/1000m3. Lezoucí hmyz - rozmíchejte 1 díl koncentrátu s 9 díly vody a aplikujte v dávce 400 ml/1000 m3. Zajistěte rovnoměrné rozptýlení aerosolu v prostoru. Během aplikace a nejméně 30 minut po aplikaci nechte uzavřená okna a dveře. Zásahy opakujte dle potřeby, doporučuje se opakování v týdenním intervalu, častější zásahy pouze v případech velmi silného zamoření. Při hubení švábovitých dbejte zvláště na ošetření úkrytů. Termomechanický aerosol (FOG) vnitřní prostory Létající hmyz - rozmíchejte 1 díl koncentrátu se 49 díly vody a aplikujte v dávce 350 ml/1000 m3 prostoru. Lezoucí hmyz - rozmíchejte 1 díl koncentrátu s 9 díly vody a aplikujte v dávce 350 ml/1000 m3 prostoru. Zajistěte rovnoměrné rozptýlení aerosolu v prostoru. Během aplikace a nejméně 30 min. po aplikaci nechte uzavřená okna a dveře. Pokud je přípravek používán jako podpůrný prostředek při zásazích proti lezoucímu hmyzu (k vypuzení), aplikujte aerosol přímo na místa úkrytu.
Bezpečnost práce 
UpozorněníZAKÁZÁN 31.1.2009
Způsob skladovánískladujte v suchých, uzamčených prostorách, odděleně od poživatin, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a prázdných obalů od těchto látek, při teplotě nad 5 °C a nepřesahující 35 °C. Skladujte v originálních obalech. Neskladujte namíchanou jíchu.
Doba použitelnosti3 roky od data výroby v původních obalech za předepsaných skladovacích podmínek.

Aktualizováno Středa, 02 Srpen 2017 08:22