logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 5.4.2018

Gett Off Spray

[ Zpět ]

NázevGett Off Spray
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska066-03/C
Držitel rozhodnutíALMIKA s.r.o., Veverkova 14, 170 00 Praha 7, Česká republika.
VýrobcePet&Garden MFG P.L.C., The Old Creamery, Sanquhar, Dumfriesshire, DG4 GDN, Velká Británie.
SloženíNon-ionic surfactant 0,0-5,0 %, citronella oil 0,0-5,0 %, eucalyptus 0,0-5,0 %, methyl nonyl ketone 0,0-5,0 %, voda 90-95 %. .
Popis přípravkuČirá tekutina
Balení PE láhev. Velikost balení: 375 ml.
UžitíGett Off Spray je vysoce účinný přípravek pro venkovní i vnitřní použití. Je určen k odrazení koček a psů od značkování výkaly nebo močí svého území. Gett Off Spray odrazuje od značkování a znečišťování nejen psy a kočky, ale také ostatní domácí zvířata.
Způsob použitíOdstraňte veškeré exkrementy zanechané kočkami nebo psy. Pro větší účinnost umyjte postižená místa přípravkem Wash & Get Off Spray nebo postříkejte vodou a poté důkladně umyjte s přípravkem Wash & Get Off Spray. Protřepte láhev a použijte Get Off Spray na
Bezpečnost práce 
UpozorněníTento sprej není určen na ošetření rostlin.
Způsob skladováníPři teplotě 5-30°C.
Doba použitelnostiDoba použitelnosti: 36 měsíců.

Aktualizováno Úterý, 02 Duben 2019 07:29