logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

FARM FLUID S

[ Zpět ]

NázevFARM FLUID S
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska221-01/C
Držitel rozhodnutíAntec International Limited,Windham Road, Chilton Industrial Estate, Sudbury, Suffolk, CO10 6XD Velká Britanie.
VýrobceAntec International Limited,Windham Road, Chilton Industrial Estate,Sudbury, Suffolk, CO10 6XD Velká Britanie.
Složení100 g tekutého konc. obsahuje: 40 g derivátů fenolu s teplotou varu v rozmezí 225 – 320 °C, 31 g kys. octové, 24 g kyseliny dodecylbenzen-sulfonové, 5 g metakresolu.
Popis přípravkuČirá, tmavě hnědá kapalina se zápachem po kyselině octové.
Balení5 l, 20 l.
UžitíDezinfekční přípravek pro veterinární hygienu účinkem proti bakteriím, plísním a virům.
Způsob použitíPracovní roztok přípravku Farm Fluid S se používá prorozprašování, mlžení a jako dezinfekční bariéra. Pro běžnou dezinfekci očištěných ploch se připravuje 0,5 % roztok. Přidejte 0,5 dl přípravku Farm Fluid S do 10 l vody ( 0,5 l přípravku na 100 l vody ).K přípravě 1 % roztoku zamíchejte 1 litr přípravku do 100 l vody. Pracovní roztok je na povrchy aplikován pomocí tlakového promývače, zádového rozprašovače a termomechanického rozprašovače.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPři teplotě do 25 °C.
Doba použitelnosti36 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03