logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

NEO K7 - FOG

[ Zpět ]

NázevNEO K7 - FOG
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska020-98/C
Držitel rozhodnutíKima Laboratorio Chimico, Italie.
VýrobceKima Laboratorio Chimico, Italie.
SloženíParaformaldehyd, pojiva a hořlavé látky.
Popis přípravkuKouřová tableta, olivově zelené barvy.
BaleníTableta 700 g.
UžitíDezinfekční přípravek pro plošnou dezinfekci v zemědělských provozech na bázi paraformal-dehydu. Je účinný proti bakteriím, zejména na kolibacily, salmonely, streptokoky, stafylokoky, pneumokoky, brucely, shigely, pasteurely a dále proti virům a plísním.
Způsob použitíPoužívá se ve formě dýmu, který neobsahuje ani oxid uhelnatý, ani kyselinu uhličitou. Dým je zcela bezvodý a tím je lehčí než vzduch. V prostoru se rozptyluje rovnoměrně a dokáže pronikat i do těch nejmenších skulin. Jedna tableta se používá na dezinfekci 300 až 400 m3 a její spalování trvá 2 - 3 hodiny, délka účinku je až 6 hodin.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě schválené MZ ČR.
UpozorněníDezinfekce se provádí v uzavřených objektech bez přítomnosti zvířat. Výrobek je při inhalaci, pozření nebo kontaktu toxický ! Po dezinfekci je nutné objekt dokonale vyvětrat.
Způsob skladováníPři teplotě 0 – 60°C.
Doba použitelnosti60 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03