logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DERATION G

[ Back ]

NázevDERATION G
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska55/2007
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o., Zálešná IV/1177 Zlín 76001 Česká republika
VýrobceColkim s.r.l. 40064 Ozzano Emilia – Italy Via Piemonte n.50,
Složení100g přípravku obsahuje bromadiolon 0,005 g (EC 249-205-9),
Popis přípravkurodenticid ve formě granulí, červené barvy a vůně sladké,
Balení 
Užitínástraha proti myším, potkanům, hrabošům a hryzcům v domácnostech a ve sféře komunálních služeb,
Způsob použitínástrahu pokládejte na hromádky 25 – 50 g na vzdálenost 2 – 10 m (u myší do 3 m, pro potkany nad 5 m) na místa nejčastěji navštěvovaná hlodavci (obydlí, kanalizace a kanály bez vody, sklady, smetiště a pod.). Odběr nástrahy sledujte a doplňujte ji až do úplného vyhubení nežádoucích hlodavců. Při pokládání nástrahy vždy používejte gumové rukavice. Přípravek pokládejte na nepropustné deratizační misky a případně. i vhodně ho upevněte a nebo maskujte. Nejvhodnější a nejbezpečnější způsob je umísťování do monitorovacích jedových staniček. Při manipulaci se vyhnout vzniku prachu – pytle s přípravkem nezatěžovat, nesypat z výšky, opatrně postupovat při vyprazdňování posledních zbytků v pytli. Nepracujte v místech velkého proudění vzduchu a proti větru. Neposypujte rostliny.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek skladujte v originálních obalech, v suchých, tmavých a uzamykatelných skladech. Uskladnění i transport provádějte odděleně od poživatin, léků, krmiv, dezinfekčních látek a jejich obalů.
Doba použitelnosti18 měsíců

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03