logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

InsectSTOP

[ Back ]

NázevInsectSTOP
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska38/2007
Držitel rozhodnutíKETRIS spol. s r.o., Valchařská 36, 614 00 Brno
VýrobceArthur Schopf Hygiene, Pfaffensteiner Str.1, 83115 Neubeuern, Německo,
Složenípermethrin 4%, butan 1-ol,
Popis přípravkuroztok připravený k přímému použití,
Balení 
Užitíinsekticidní prostředek proti mouchám a ovádům s repelentním účinkem k přímému použití ve stájích hospodářských zvířat,
Způsob použitínaplňte stisknutím lahve do dávkovací odměrky, potom tento roztok připravený k přímému použití aplikujte na místa napadená mouchami a ovády. Biocidní účinek nastupuje do 10 minut. Po snížení odpuzujícího účinku aplikaci opakujte.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek skladujte v originálních obalech, v suchých, tmavých a uzamykatelných skladech. Uskladnění i transport provádějte odděleně od poživatin, léků, krmiv, dezinfekčních látek a jejich obalů.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03