logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Effect – univerzální insekticid - aerosol

[ Back ]

NázevEffect – univerzální insekticid - aerosol
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska115/2007
Držitel rozhodnutíUNICHEM AGRO CZ spol. s r.o., Dominova 2468/5, 158 00 Praha
VýrobceUNICHEM, d. o. o, Sinja Gorica 2, Vrhnika,
Složenítetrametrin: 0,3g/100g, permetrin: 0,1g/100g,
Popis přípravkuAerosol Effect je dotykový insekticid s bezprostředním účinkem,
Balení 
Užitíurčený k likvidaci much a komárů, účinkuje také proti rybenkám, blechám, pavoukům, rusům, mravencům a vosám, a jinému létajícímu a lezoucímu hmyzu,
Způsob použitíPřed použitím dobře protřepejte. Nestříkejte na lidi, domácí zvířata, jídlo, vybavení pro přípravu jídla a jídelní příbor. Držte sprej v co nejrovnější poloze. Proti mouchám stříkejte nahoru ve všech směrech. Pět sekund stříkání stačí na prostor velikosti 20 m2. Pro dosažení lepšího výsledku postříkejte všechny čtyři kouty prostoru. Proti lezoucímu hmyzu stříkejte do jejich úkrytů ze vzdálenosti 30 cm. Nepoužívejte přípravek v příliš velkém množství nebo jinak, než je uvedeno v návodu na použití. Přípravek je vhodný k použití ve vnitřních i vnějších prostorech.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNestříkejte na lidi, domácí zvířata, jídlo, vybavení pro přípravu jídla a jídelní příbor. Držte sprej v co nejrovnější poloze.
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti hořlavin. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech.
Doba použitelnosti2 roky

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03