logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Anti-Germ Pratic

[ Back ]

NázevAnti-Germ Pratic
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska30/2009
Držitel rozhodnutíÖSTERREICHISCHE ANTI-GERM, Gerhard Ruff & Co.GmbH, Pfongauerstraße 17, Postfach 50, A-5202 Neumarkt am Wallersee, Rakousko.
VýrobceÖSTERREICHISCHE ANTI-GERM, Gerhard Ruff & Co.GmbH, Pfongauerstraße 17, Postfach 50, A-5202 Neumarkt am Wallersee, Rakousko.
SloženíCeruleum Protectum V (E 131), Alcohol isopropylicus, Glycerolum, Allantoinum, Glyceromacrogoli cocoas, Proguanili hydrochloridum, Alfazurinum A (C.I. 42080), Amaranthum (E 123), Aqua purificata.
Popis přípravkuPrůhledná kapalina fialové barvy.
Balenía/, b/, c/, d/ plastový kanystr s uchem a šroubovacím uzávěrem. a/ 1 kg, b/ 5 kg, c/ 10 kg, d/ 20 kg.
UžitíTekutý čistící a dezinfekční prostředek Anti-Germ Pratic je určený k ošetření struků vemen před a po dojení.
Způsob použitíPřed dojením se struky ošetřují pomocí 1 %-ního roztoku a vlhké papírové utěrky (Euterpapier feucht). Po dojení se struky ošetřují neředěným roztokem pomocí DIP–nádobky nebo také postřikem.
Bezpečnost práceChraňte před dětmi. Obaly odevzdávat k likvidaci vyprázdněné a zbavené všech zbytků. Větší zbytky prostředku v originálním obalu dopravit do střediska pro likvidaci problematického nebo nebezpečného odpadu.
UpozorněníDodržovat návod k použití. Před použitím si důkladně přečíst Bezpečnostní datový list. Neskladovat při vyšší teplotě.
Způsob skladováníPři teplotě 1 - 35 °C
Doba použitelnosti24 měsíců.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03