logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DESINFICIN CL

[ Back ]

NázevDESINFICIN CL
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska44/2009
Držitel rozhodnutíDe Laval International AB, Industriepark - DRONGEN 10, B-9031 Gent, Belgium
VýrobceDe Laval International AB, Industriepark - DRONGEN 10, B-9031 Gent, Belgium
SloženíTosylchloramidum natricum (Chloramin T) 300g v 500g přípravku, Natrii benzoas, Povidonum K 25, Natrii laurilsulfas.
Popis přípravkuObsahuje roční potřebu práškového dez. Konc. pro 5 krav (obsah 500 g) nebo 10 krav (1000 g ).
Balení500 g (1000 g).
UžitíDesinfekční koncentrát s baktericidním, fungicidním a virucidním účinkem.K čištění a desinfekci mléčné žlázy. K očištění používejte jednorázové Labu – papírové utěrky namočené v 0,5% roztoku Desinficinu CL a hygienické kbelíky. Při správném a doporučeném užívání je dobře snášen kůží a neovlivňuje důležité mikroorganismy pro mlékárenskou výrobu a technologii, ani chuť mléka.
Způsob použitíK čištění a desinfekci mléčné žlázy i případnému namáčení struků se používá 0,5% koncentrace ( 1 plná odměrka obsahující 5 g se přidá k 1 litru chladné vody ). Po každém otevření závěr zase dobře utáhněte. Používejte jen suché odměrky.
Bezpečnost práceChraňte před dětmi. Pozor při zacházení s práškovým koncentrátem. Dráždí oči, dýchací cesty a kůži.Při případném výskytu alergie na chlor u přecitlivělých lidí doporučujeme použít gumové rukavice, nebo používat jiný prostředek.
UpozorněníBez ochranných lhůt. Přípravek nesmí být vypouštěn do kanalizace a domácích odpadů.
Způsob skladováníPři teplotě 15-25°C, skladujte jej v suchu, chránit před světlem, v neporušeném balení a mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti36 měsíců.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03