logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DESINFICIN sol.

[ Back ]

NázevDESINFICIN sol.
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska1/2010
Držitel rozhodnutíMILCOM servis a.s., Hostivařská 56, Praha 10, 102 00, Česká republika.
VýrobceLABOR BUCHRUCKER LINZ, A-4100, Ottensheim, Aschacher Str.1, Rakousko.
SloženíIodophorum (cum 20% iodium) 100 g, Glycerolum 200,0 g, Adeps lanae oxyethylenatus 18,0 g, Isotridecanolethoxylat 8 mol AO, Natrii acetas trihydricus, Aqua purificata.
Popis přípravkuTmavě hnědá kapalina s jodovým zápachem.
BaleníPlastové láhve se šroubovacím uzávěrem. 1 x 1000 ml.
UžitíK čištění a desinfekci mléčné žlázy před a po dojení.
Způsob použití50 ccm Desinficinu rozřeďte 1 litru chladné vody. Před dojením očistěte struky jednoúčelovou Labu-papírovou utěrkou namočenou v 5% roztoku Desinficinu (pro krávu 1 ústřižek ). Po dojení namočte v 5% roztoku Desinficinu v Eurodesinfektoru.
Bezpečnost práceOsoby se zvýšenou činností štítné žlázy nesmí pracovat s roztoky s obsahem jódu. Při případném vzniku alergie používejte jiný prostředek. Chraňte před dětmi
UpozorněníSprávně dávkujte. K namáčení struků používejte Euro-desinfektor. Prázdné a vodou vypláchnuté obaly mohou být likvidovány společně s ostatními plastovými odpady.
Způsob skladováníPři teplotě 15 – 25°C, v suchu, neporušeném balení.
Doba použitelnosti36 měsíců.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03