logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

IVASAN Farm

[ Back ]

NázevIVASAN Farm
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska60/2011
Držitel rozhodnutíBioveta, a.s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika,
VýrobceBioveta, a.s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika,
Složeníúčinná látka: alkyl(C12-16)benzyl(dimethyl)amonium-chloridy – 0,25 g/100 g. pomocná látka: PHMG - polyhexamethylen guanidinhydrochlorid.
Popis přípravkukapalný vodou ředitelný přípravek neobsahuje chlór, neutrální pH, je bez barvy a zápachu,
BaleníKanystr 5 l Kanystr 10 l
Užitípro dezinfekci a hygienickou sanitaci povrchů, prostor i technologických zařízení v chovech hospodářských zvířat a dezinfekci dopravních prostředků sloužících k převozu zvířat a skladišť krmiv.
Způsob použitíředění pracovních roztoků: dezinfekce při nízké zátěži prostředí 1% (0,1 l /10 l vody), mlžení za přítomnosti zvířat (fogování) 2% (0,2 l/10 l vody), preventivní průběžná dezinfekce 3% (0,3 l/10 l vody), ohnisková a závěrečná dezinfekce 5% (0,5 l/10 l vody), přísada do vodou ředitelných barev 5% (0,5 l/10 l barvy).
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřed vlastní aplikací dezinfekce je doporučeno prostory mechanicky očistit a omýt. Časové období potřebné pro biocidní účinek – po aplikaci je minimální doba působení dezinfekce doporučena na 15 minut.
Způsob skladováníŽádná zvláštní bezpečnostní opatření nejsou nutná. Skladování při teplotě 10 – 25° C. Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálních uzavřených nádobách. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Přípravek nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Doba použitelnostiSpotřebujte do 24 měsíců od data uvedeného na obalu

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03