logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

IVASAN Spray

[ Back ]

NázevIVASAN Spray
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska59/2011
Držitel rozhodnutíBioveta, a.s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika,
VýrobceBioveta, a.s., Komenského 212, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika,
Složeníúčinná látka: alkyl(C12-16)benzyl(dimethyl)amonium-chloridy – 0,025 g/100 g. pomocná látka: PHMG - polyhexamethylen guanidinhydrochlorid.
Popis přípravkukapalný vodou ředitelný přípravek bez barvy a zápachu,
Balení500 ml
Užitíproti virům, bakteriím a plísním je určený pro potřeby veterinárních a chovatelských zařízení k přímému použití postřikem, nepoškozuje žádné materiály a je proto ideální k dezinfekci znečištěného nábytku, koberců, matrací a jiných materiálů, z nichž odstraňuje také zápach. Ošetřené materiály nemění svou barvu, ani nejsou jinak poškozeny. Ošetřením vznikne na povrchu tenká polymerová vrstva, která po předepsané expoziční době eliminuje biologické znečištění (bakterie, viry, plísně, houby) na ošetřovaném povrchu, navíc tento ochrání až několik dní a snižuje riziko jeho opětovné kontaminace.
Způsob použitínastříkejte na zapáchající a znečištěná místa a nechte minimálně 15 minut působit.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPolymerovou vrstvu je možno po předepsané době působení odstranit opláchnutím vodou.
Způsob skladováníŽádná zvláštní bezpečnostní opatření nejsou nutná. Skladování při teplotě 10 – 25° C. Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálních uzavřených nádobách. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Přípravek nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Doba použitelnostiSpotřebujte do 24 měsíců od data uvedeného na obalu

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03