logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Dezinsektant AZA–FLY

[ Back ]

NázevDezinsektant AZA–FLY
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska87/2011
Držitel rozhodnutíHEMA Malšice s.r.o., K. Tomáška 194, 391 75 Malšice, Česká republika
VýrobceSchippers Export B.V., Rond Deel 12, 5531 AH Bladel, Belgie,
SloženíAzamethifos 10 % a vnadidla
Popis přípravkutuhý, prášek, barva: bílá/světle béžová, hustota : 0,50 – 0,70 g/cm3, pH: 4.0 – 6.5 pH (střední): suspenze v CIPAC vodě A, 1%, směsitelnost s vodou: směsitelné.
Balení2 Kg (NI) - prostředek na hubení much
Užitípro rychlou a účinnou likvidaci much a hmyzu v hospodářských budovách. Snadná aplikace pomocí nátěru, má dlouhotrvající účinek, až 7 týdnů.Aplikace možná i za přítomnosti zvířat.
Způsob použitíNejúčinnější metodou je natírání pastou. Smíchejte 125 g Aza-Fly se 100 ml vlažné vody. Toto množství je dostatečné pro prostor 100 m2. Naneste štětcem nebo válečkem na tvrdý, nevsakovací povrch (NENATÍRAT na cihlovou zeď nebo dřevěný trám). Udělejte jeden pruh každých 5 metrů. Aza-Fly se má aplikovat na místech, kde je největší výskyt hmyzu a much.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníV suchých, dobře větraných prostorách bez přímého slunečního svitu. Skladovat odděleně od zdrojů tepla.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03