logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Desintec FloorCal pH 12

[ Back ]

NázevDesintec FloorCal pH 12
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska96/2011
Držitel rozhodnutíVebor s.r.o., Velký Bor 114, 341 01 Horažďovice, Česká republika
VýrobceAgravis Raiffeisen AG, Industrieweg 110, 48155 Műnster, Německo. Distributionszentrum Agravis Raiffeisen AG, Gustav-Stresemann Weg 10, 48155 Műnster, Německo
Složenísměs oxidu vápenatého, oxidu hořečnatého, hydroxidu vápenatého, hydroxidu hořečnatého, uhličitanu vápenatého, uhličitanu hořečnatého a vedlejších složek geologického původu.
Popis přípravkualkalický prášek s pH vyšším než 12.
Balení 
UžitíDesintec FloorCal pH 12® je prášek určený pro dezinfekci podestýlky v místech ležení a pohybu skotu. Použití má také jako dezinfekce paznehtů v podobě suché lázně. Vyznačuje se dezinfekčním účinkem vůči choroboplodným zárodkům.
Způsob použitíAplikuje se plošně na prostory ležení a pohybu skotu. Použití též u prasat. Vhodný pro ekologické chovy. Možnost vytvoření matrace ze směsi FloorCal pH 12® např. se slámou, pilinami nebo rašelinou. Každodenní opakování aplikace také na ostatní podestýlku. Použití také pro dezinfekci paznehtů. Dávkování: hluboká podestýlka: 150-200 g/m2 denně na celou plochu
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníV suchých, dobře větraných prostorách bez přímého slunečního svitu.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03