logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Chemisept Quat

[ Back ]

NázevChemisept Quat
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska39/2014
Držitel rozhodnutíCHEM Logistic s.r.o. Semtín č.p.112 533 53 Pardubice - Semtín Česká republika
VýrobceHungaro Chemicals Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft., Nagycserkesz-Halmosbokor 6, 4445 Maďarsko,
Složeníkvarterní amoniové soli, neionogenní, ionogenní tensidy, desinfekční činidlo,
Popis přípravkubezbarvá až nažloutlá kapalina s charakteristickým zápachem, hustota (při 20°C) Cca.1,0 g/ cm3, hodnota pH 7 – 8 při (20°C),
Balení 
UžitípH neutrální pěnivý desinfekční přípravek se širokým spektrem účinnosti. Obsah kvartérních amoniových solí, desinfekčních činidel a přídavky zinku a mědi zajišťují výborné ošetření paznehtů, prevenci i léčku.Vzhledem k širokému spektru použití může být dále použit na čištění a desinfekci klecí, přepravních vozidel, stěn a stropů. Při použití na čištění a desinfekci povrchů je vhodný zejména pro hliníkové, nerezové, zinkové, měděné povrchy, ale stejně dobře může být použit i na povrchy skleněné a plastové.
Způsob použitíDesinfekce paznehtů: doporučená koncetrace 1 – 2 %, pracovní teplota bez omezení, doba působení průchozí, Dezinfekce povrchů: 1 – 3 %, 20 – 60°C, 15 - 120 min.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníUbezpečte se, že přípravek nepřichází do styku s potravinami, a ani jeho zbytky potraviny nemohou kontaminovat. Přípravek nevylévejte do kanálu.
Způsob skladováníSkladujte na chladném a suchém místě, vyvarujte se teplotám pod bodem mrazu, nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Skladujte přípravek v originálním balení, zabraňte styku s potravinami .
Doba použitelnosti12 měsíců

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03