logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DEZI UNIVERZAL

[ Back ]

NázevDEZI UNIVERZAL
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska66/2014
Držitel rozhodnutíELAGRO s.r.o., Velká Losenice 8, 592 11 Velká Losenice, Česká republika,
VýrobceELAGRO s.r.o., Velká Losenice 8, 592 11 Velká Losenice, Česká republika,
Složeníkyselina fosforečná <5%, kyselina sírová <5%, etoxylované alkoholy <5%, jod < 3%, jodid sodný <7%,
Popis přípravkukyselý tekutý přípravek tmavohnědé barvy, charakteristického zápachu po použitých surovinách,
Balení15, 25, 50, 200 kg
Užitíurčený k plošné dezinfekci v zemědělství, k dezinfekci paznehtů skotu a spárků prasat. Prostředek je určen pouze pro profesionální použití.
Způsob použitíPlošná dezinfekce : Přípravek se aplikuje na očištěný povrch postřikem nebo pokropením. Přípravek se ředí : 50g přípravku na 10 kg pitné vody, při teplotě roztoku v rozmezí 10-40°C. Přípravek nechte zaschnout a následně povrch očistěte pitnou vodou. Vhodný do nízkotlakých i vysokotlakých zařízení. Dezinfekce rohoží a průjezdných van: Přípravek se nalije do van nebo rohoží v poměru 50g přípravku na 10 kg pitné vody. Dezinfekce paznehtů skotu a spárků prasat: Před vlastní dezinfekcí se paznehty nebo spárky omyjí v čisté vodě. Přípravek se nalije do koupacích van v poměru 50g přípravku na 10 kg pitné vody.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníZabránit úniku do kanalizace a do povrchových a spodních vod.
Způsob skladováníSkladujte v původních obalech v suchých a čistých skladech odděleně od potravin a krmiv, při teplotě 5 až +30°C. Je nutné jej chránit před slunečním světlem a uchovávat v temnu.
Doba použitelnosti12 měsíců

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03