logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Detia nástraha proti mravencům

[ Back ]

NázevDetia nástraha proti mravencům
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska83/2014
Držitel rozhodnutíDeta Freyberg GmbH, Dr.Werner Freyberg Str. 11, 69514 Laudenbach, Detschland/Dm drogerie markt s.r.o., Jeronýmova 1485/19, 370 01 České Budějovice.
VýrobceDeta Freyberg GmbH, Dr.Werner Freyberg Str. 11, 69514 Laudenbach, Detschland
SloženíSpinosad (CAS 168316-95-8, EU 434-300-1) 0,08%
Popis přípravkutransparentní suspenze charakteristického zápachu v dóze, obsah spinosadu 4 mg/dóza,
Balení 
UžitíDetia – nástraha proti mravencům - Dóza, která odstraňuje mravence v domě, na terasách a balkónech. Bez zápachu – účinnost až 6 měsíců. K obstarání potravy opouštějí mravenci mraveniště. Mravenci jsou nalákáni do návnady, kde přijmou návnadový roztok, který transportují do mraveniště. Tam jím pak krmí dělnice, larvy i královnu, a tím dojde k účinnému a spolehlivému vyhubení celého mraveniště. Účinnost: dvě dózy dostatečně chrání plochu 12 m2 po dobu 6 – 8 týdnů.
Způsob použití1. Zatlačte mincí na vyznačené místo na okraji dózy „BittehierEindrücken!“. Po odstranění zábrany je návnada připravena k použití. 2. Dózu umístěte na místo, kde se mravenci objevují, nebo se domníváte, že se zde mravenci vyskytují. Ideální umístění je přímo na mravenčí stezky a v bezprostřední blízkosti mravenišť. 3. Návnadu zlikvidujte až poté, co se mravenci přestanou vyskytovat.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPotraviny odstraňte z blízkosti výskytu mravenců a bezpečně je uschovejte. Při větším výskytu mravenců doporučujeme použití více návnad. Chraňte před domácími zvířata.
Způsob skladováníSkladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Skladujte v chladu a suchu.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03