logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

IODOFILM

[ Back ]

NázevIODOFILM
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska23/2015
Držitel rozhodnutíKILCO (Interbational) Ltd., Broomhouses 2, Ind. Est. Old Glasgow Roud, Lockerbie DG 11 2SD, Irsko,
VýrobceKILCO (Interbational) Ltd., Broomhouses 2, Ind. Est. Old Glasgow Roud, Lockerbie DG 11 2SD, Irsko,
Složeníjod 2,8g/kg, L (+) kyselina mléčná 6 g/kg, glycerin, aloe vera,
Popis přípravkuhnědočerná kapalina, charakteristického zápachu po jodu,
Balení25 kg
Užitíbariérový film na bázi jodu a kyseliny mléčné, se změkčovadlem pro vynikající a dlouhodobou péči o struky, připravený k okamžitému použití, způsob použití: po dojení: 1) Přípravek by měl být použit přímo z balení, bez ředění. Pro dosažení nejlepších výsledků výrobek před použitím promíchejte, 2) Naplňte strukové násadce ze dvou třetin přípravkem, 3) Bezprostředně po té, co byla každá kráva podojena, ponořte každý struk do roztoku a ujistěte se, že je celý jeho povrch ošetřen přípravkem, 4) V případě potřeby doplňte přípravek do násadců. Po dojení strukové násadce vyprázdněte a před použitím je omyjte.
Způsob použitíbariérový film na bázi jodu a kyseliny mléčné, se změkčovadlem pro vynikající a dlouhodobou péči o struky, připravený k okamžitému použití, způsob použití: po dojení: 1) Přípravek by měl být použit přímo z balení, bez ředění. Pro dosažení nejlepších výsledků výrobek před použitím promíchejte, 2) Naplňte strukové násadce ze dvou třetin přípravkem, 3) Bezprostředně po té, co byla každá kráva podojena, ponořte každý struk do roztoku a ujistěte se, že je celý jeho povrch ošetřen přípravkem, 4) V případě potřeby doplňte přípravek do násadců. Po dojení strukové násadce vyprázdněte a před použitím je omyjte.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníTento produkt není možné použít v rozprašovači.
Způsob skladováníSkadujte ve svislé poloze, v dobře uzavřeném původním obalu. Skaldujte při teplotě do 25°C. Chraˇbte před světlem a mrazem.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03