logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Dr. Pet tick and flea repellent spray for dogs

[ Back ]

NázevDr. Pet tick and flea repellent spray for dogs
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska39/2015
Držitel rozhodnutíAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko/ SAMOHÝL a.s., Smetanova 1058, 512 51 Lomnice nad Popelkou, Česká republika,
VýrobceAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko
SloženíGeraniol 0,2 g/100 g,
Popis přípravkubílá kapalina s typickou květinovou vůní, pH: 6,9,
Balení 
UžitíDr. Pet tick and flea repellent spray for dogs - Antiparazitární sprej s repelentním účinkem pro psy. Jednoduchý a účinný způsob jak eliminovat parazity (klíšťata,blechy) ze srsti Vašeho miláčka a zabránit jejich další invazi.
Způsob použitíAplikujte stiskem rozprašovače ve vzdálenosti 10 – 20 cm od povrchu těla kočky. Ošetření se provádí na celém povrchu těla kromě části kolem očí. Dávkování a způsob použití: Nasprejujte na kůži a srst kočky v množství odpovídajícím hmotnosti zvířete tak, aby srst byla mírně vlhká. Přípravek by se měl dostat hlavně do okolí uší, podbřišku a mezinoží, tedy na místa s nejčastějším výskytem parazitů. Délka účinku je minimálně 1 týden po aplikaci.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníObaly po vyprázdnění likvidujte v nebezpečném sběru. Zákaz opakovaného použití obalu!
Způsob skladováníSkladujte v originálních těsně uzavřených obalech. Chraňte před vysokými teplotami. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03