logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Dr. Pet spot-on tick and flea repellent for dogs

[ Back ]

NázevDr. Pet spot-on tick and flea repellent for dogs
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska40/2015
Držitel rozhodnutíAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko/ SAMOHÝL a.s., Smetanova 1058, 512 51 Lomnice nad Popelkou, Česká republika,
VýrobceAnimall Professional Care Ltd., 2112 Veresegyház, Hársas u. 14, Maďarsko
SloženíGeraniol 0,3 g/100 g,
Popis přípravkubílá kapalina s typickou květinovou vůní,
Baleníbalení obsahuje 5ks pipet,
UžitíDr. Pet spot-on tick and flea repellent for dogs – spot-on pipety pro psy. Kapky v pipetě s antiparazitárním a repelentním účinkem pro psy. Jednoduchý a účinný způsob jak eliminovat parazity (klíšťata,blechy) ze srsti Vašeho miláčka a zabránit jejich další invazi.
Způsob použitíVytáhněte pipetu z obalu, odstřihněte špičku a obsah pipety aplikujte na kočku. Dávkovaní a způsob použití: Aplikujte jednu pipetu každých 15 dní, podle velikosti kočky (do20kg: jedna pipeta, nad 20kg: dvě pipety) mezi lopatky, nebo v linii hřbetu přímo na pokožku. Přípravek se difúzí v kožním mazu rozšíří po povrchu pokožky celého těla. Čas potřebný na biocidní účinek: 24 hodin od aplikace.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníObaly po vyprázdnění likvidujte v nebezpečném sběru. Zákaz opakovaného použití obalu!
Způsob skladováníSkladujte v originálních těsně uzavřených obalech. Chraňte před vysokými teplotami. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03