logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Deosan Teatfoam Advance

[ Back ]

NázevDeosan Teatfoam Advance
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska52/2015
Držitel rozhodnutíDiversey Europe B.V. Maarssenbroeksedijk 2, 3542 DN Utrecht, The Netherlands/ Diversey, K Hájům 2, 155 00 Praha 5, Česká republika.
VýrobceDiversey Europe B.V. Maarssenbroeksedijk 2, 3542 DN Utrecht, The Netherlands
Složeníúčinné látky: Chlorhexidin diglukonát (D-glukonová kyselina, sloučenina s N,N'-bis(4-chlorfenyl)-3,12-diimino-2,4,11,13-tetraazatetradekanimidamidem (2:1)) 6g/kg, aminy, N-C10-C16- alkyl trimethylenedi-, reakční produkt s kyselinou chloroctovou 0,99 g/kg,
Popis přípravkučirý tmavě zelený pěnový dezinfekční prostředek, pH (neředěný) 6,5,
Balení 
Užitíkapalný pěnový dezinfekční prostředek pro ošetření struků s chlorhexidinem na použití před a po dojení, bez ředění.
Způsob použitíPřed dojením - je vhodný pro aplikaci namáčením, postřikem a pěnou. Před dojením naneste neředěný prostředek na celý struk a nechte působit nejméně 30 s. Potom otřete struky jednorázovým papírovým ubrouskem nebo tkaninou a osušte je. Po dojení - je vhodný pro aplikaci namáčením a postřikem. Ihned po dojení naneste neředěný prostředek na celý struk. Nemíchejte s jinými chemickými a dezinfekčními prostředky na ošetření vemen.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníZbytky prostředku a použité obaly předejte k profesionálnímu odstranění (např. spalování) firmě, která se zabývá zneškodňováním odpadů. Materiál obalů je vhodný k energetickému zhodnocení nebo recyklaci. Odpad by se neměl odstraňovat uvolněním do kanalizace.
Způsob skladováníSkladujte v původních uzavřených obalech mimo vliv extrémní teploty. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Doba použitelnosti24 měsíců.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03