logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

AKTIFOAM AKTIVÁTOR

[ Back ]

NázevAKTIFOAM AKTIVÁTOR
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska34/2017
Držitel rozhodnutíElagro, s.r.o., Velká Losenice 8, 592 11 Velká Losenice, Česká republika
VýrobceElagro, s.r.o., Velká Losenice 8, 592 11 Velká Losenice, Česká republika
Složeníúčinná látka(y) na 1 kg přípravku: oxid chloričitý <= 0,06g ( vznikající in-situ smísením AKTIFOAM a AKTIFOAM AKTIVÁTOR);
Popis přípravkukapalný, bezbarvý až světle žlutý přípravek, pH(při 20°C) 11,1; používá se ve směsi s přípravkem AKTIFOAM;
Balení1kg
Užitívysoce účinný bariérový dvousložkový přípravek určený k hygieně mléčné žlázy před dojením;
Způsob použitípracovní roztok se připraví smícháním přípravků AKTIFOAM a AKTIFOAM AKTIVÁTOR, dále se neředí. Po 10 min od smíchání je připraven k okamžitému použití. Přípravek se připravuje smícháním: 20 g AKTIFOAM AKTIVÁTOR na 1 kg AKTIFOAM. Tento aktivovaný přípravek je účinný po dobu 14 dní, pokud je správně skladován (0 až + 25°C). Skladovat v uzavřených nádobách. Před každým dojením aplikujte pracovní roztok (AKTIFOAM + AKTIFOAM AKTIVÁTOR) na struky, nejlépe pomocí nevratného zpěňovacího aplikátoru. Na struku musí být vytvořen souvislý film. Před následujícím dojením očistěte vemeno pomocí čisté utěrky. Nemíchat s jinými látkami.
Bezpečnost práceBezpečnostní pokyny pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozorněnísměs může způsobit požár nebo výbuch, silný oxidant, způsobuje vážné poškození očí, uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami.
Způsob skladovánískladovat v původních neotevřených obalech v suchách a čistých prostorách odděleně od potravin a hořlavých látek.
Doba použitelnosti12 měsíců

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03