logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

CARE PLUS Anti Insect DEET spray 50%

[ Back ]

NázevCARE PLUS Anti Insect DEET spray 50%
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska32/2017
Držitel rozhodnutíTropenzorg B.V., De Huchtstraat 14, 1327 EE Almere, Nizozemsko;
VýrobceVertellus Performance Material Inc., 2110 High Point Road Greensboro, NC 27403, USA
SloženíN,N-diethyl-meta-toluamide (DEET), CAS No. 134-62-3, číslo ES 205-149-7, TGAI 50%, PAI 48,5%; Ethanol 96% s 5%IPA;
Popis přípravkubezbarvá kapalina charakteristického zápachu ve formě spreje
Balení 
Užitírepelentní biocidní přípravek určen k použití u dospělých lidí v interiéru v dobře větraných prostorech a venku k ochraně proti komárům rodu komárovitých (Culicidae): Culex, Anopheles, Aedes včetně jejich vývojových stádií a k ochraně proti klíšťatům rodu klíšťatovitých (Ixodoidea) včetně jejich vývojových stádií. Přípravek není určen k aplikaci na zvířata.
Způsob použití: Úsporné množství přípravku naneste pečlivě na nezakryté části těla a rovnoměrně ho rozetřete na kůži. Nanášejte přípravek maximálně jednou denně. Držte rozstřikovač ve vzdálenosti minimálně 15 cm od pokožky, nestříkejte přímo na obličej. Uživatel je chráněn v průměru 10 hodin proti bodnutí komárů rodu Culex a Anopheles, 9 hodin proti bodnutí komárů rodu Aedes a 5 hodin proti kousnutí klíštěte. Doba působení ochrany proti některým agresivnějším tropickým druhům klíšťat může být kratší.
Bezpečnost práce 
UpozorněníNeaplikujte na zvířata
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03