logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

INCIDUR VET

[ Back ]

NázevINCIDUR VET
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska075-99/C
Držitel rozhodnutíFarmak, Olomouc, Česká republika.
VýrobceFarmak, Olomouc, Česká republika. ( ve spolupraci Henkel, Německo).
SloženíGlutaraldehyd 50 %, glyoxal 40 %
Popis přípravkuSvětle žlutá kapalina.
Balení1, 5 l.
UžitíDezinfekční prostředek proti bakteriím, virům, plísním a sporám, pro plošnou dezinfekci v zemědělských provozech. ZP: Vodné roztoky v koncentraci 2 - 3 %, při expozici až 6 hodin. BP: Bezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě schválené MZ ČR. UP: Pracovní roztoky je nutné před vypuštěním do kanalizace vhodným způsobem neutralizovat podle pokynů výrobce. Při použití vyšších koncentrací je nutné dezinfekci provést bez přítomnosti zvířat v uzavřených objektech. PE: 6 měsíců. ZS: Při obyčejné teplotě.
Způsob použitíVodné roztoky v koncentraci 2 - 3 %, při expozici až 6 hodin.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě schválené MZ ČR.
UpozorněníPracovní roztoky je nutné před vypuštěním do kanalizace vhodným způsobem neutralizovat podle pokynů výrobce. Při použití vyšších koncentrací je nutné dezinfekci provést bez přítomnosti zvířat v uzavřených objektech.
Způsob skladováníPři obyčejné teplotě.
Doba použitelnosti6 měsíců.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03