logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

NEO K7 - FOG

[ Back ]

NázevNEO K7 - FOG
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska020-98/C
Držitel rozhodnutíKima Laboratorio Chimico, Italie.
VýrobceKima Laboratorio Chimico, Italie.
SloženíParaformaldehyd, pojiva a hořlavé látky.
Popis přípravkuKouřová tableta, olivově zelené barvy.
BaleníTableta 700 g.
UžitíDezinfekční přípravek pro plošnou dezinfekci v zemědělských provozech na bázi paraformal-dehydu. Je účinný proti bakteriím, zejména na kolibacily, salmonely, streptokoky, stafylokoky, pneumokoky, brucely, shigely, pasteurely a dále proti virům a plísním.
Způsob použitíPoužívá se ve formě dýmu, který neobsahuje ani oxid uhelnatý, ani kyselinu uhličitou. Dým je zcela bezvodý a tím je lehčí než vzduch. V prostoru se rozptyluje rovnoměrně a dokáže pronikat i do těch nejmenších skulin. Jedna tableta se používá na dezinfekci 300 až 400 m3 a její spalování trvá 2 - 3 hodiny, délka účinku je až 6 hodin.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě schválené MZ ČR.
UpozorněníDezinfekce se provádí v uzavřených objektech bez přítomnosti zvířat. Výrobek je při inhalaci, pozření nebo kontaktu toxický ! Po dezinfekci je nutné objekt dokonale vyvětrat.
Způsob skladováníPři teplotě 0 – 60°C.
Doba použitelnosti60 měsíců.

Last Updated on Monday, 26 April 2021 08:22