logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

AGITA 10 WG

[ Back ]

NázevAGITA 10 WG
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska13/2007
Držitel rozhodnutíElanco Europe Limited, Lilly House, Priestlay Road Basingstoke, Hampshire, RG24 9 NL, Spojené království
VýrobceKwizda GmbH, B6 Laaer Strasse/Kwizda-Allee 1, A-2100 Loebendorf, Rakousko
Složení10,0 % thiamethoxam (100 g/kg), 0,05 % Z-9-Tricosen (0,5g/kg), feromon,
Popis přípravkuPevné granule, bílé až béžové barvy.
BaleníPE dóza, 0,4 kg.
Užitípostřiková nástraha ve formě vodorozpustného granulátu k hubení mouchy, která se aplikuje nátěrem nebo postřikem. Používá se ve všech objektech, kde se moucha domácí vyskytuje, objektech živočišné výroby i za přítomnosti zvířat,
Způsob použitíDůkladně promíchejte adekvátní množství přípravku AGITA® 10 WG a odpovídající množství vlažné vody tak, aby vznikla stejnorodá řídká pasta. Vodu je třeba přidávat po částech podle konzistence pasty. Na 100 m2 natřete minimálně 20 plošek cca 10 x 30 cm tam, kde mouchy nejčastěji usedají (např. slunné stěny, příčky, sloupy, rámy oken, dojící potrubí atd.). Pozn.: Tam kde pro ošetření není vhodný povrch, nebo kde je nepřípustná nepatrná změna barvy je rovněž možno natřít kousky kartonu, polyethylenu a pak je rozvěsit ke stropu. AGITA® 10WG -100g/65 ml vody: Pro ošetření budovy o ploše (m2) - 40 m2 podlahy/80-120 m2 stěny/strop; 400g/260 ml vody: Pro ošetření budovy o ploše (m2) - 160 m2 podlahy, 320-480 m2 stěny/strop. Připravenou suspenzi přípravku AGITA® 10 WG použijte v den přípravy, nejlépe ihned po namíchání přípravku. Neošetřujte suché, velmi porézní nebo nově nabílené stěny, aby jste tím nezkrátili dobu účinnosti přípravku.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNeaplikujte na kovové nebo skleněné povrchy, aby jste se vyvarovali stékání přípravku. Aplikujte vždy mimo dosahu dětí a zvířat. Chraňte před přímým slunečním světlem, vodou a deštěm. Přípravkem je zakázáno ošetřovat krmiva a zdroje pitné vody. Před postřikem odstraňte nezabalené nebo nezakryté potraviny z místnosti. Po aplikaci ve stájích je nutno umýt žlaby, napáječky a plochy určené k přípravě krmiva, pokud došlo k jejich kontaminaci. Přípravek je jedovatý pro včely.
Způsob skladováníUchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek skladujte v uzavřených originálních obalech při teplotě od 2°C do 30°C. Chraňte před světlem a vlhkem. Skladujte odděleně od krmiv , potravin a stimulantů.
Doba použitelnosti60 měsíců.

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21