logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PESTSTOP B Dýmové tablety

[ Back ]

NázevPESTSTOP B Dýmové tablety
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska56/2008
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o. Zálešná IV/1177 Zlín 760 01
VýrobceBábolna Bio Kft .Budapest Szállás u. 6,
Složení1,3% cypermetrin
Popis přípravkutablety, 5 ks v balení
Balenítablety, 5 ks v balení
UžitíFormulace přípravku zaručuje okamžitou a jednoduchou aplikaci v těžce přístupných, uzavřených prostorách. V uzavřených prostorách proti lezoucímu hmyzu, švábovitému hmyzu, vši šatní, a ostatním druhům hmyzu, jako jsou mravenci, blechy apod. Účinný proti létajícímu hmyzu- molům, mouchám, komárům.
Způsob použitíPo zapálení obalu se působením teploty začne z tabletky uvolňovat pomocí dýmu účinná látka, která se rozloží po celém prostoru.Rozložte na nehořlavou podložku podle velikosti prostoru a výskytu škůdců adekvátně a postupně směrem k východu. Dávkování: Lezoucí hmyz 25g 1 tabletka/ 25m2, Létající hmyz 25g 1 tabletka/ 50m2. Doba expozice : min 4 hodiny. Po ukončení expozice větrejte min 60 minut, následně je možno místnost, prostor znovu využívat.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo ukončení expozice větrejte min 60 minut, následně je možno místnost, prostor znovu využívat.
Způsob skladováníSkladujte v originálních neporušených obalech v suchém skladu, hygienicky čistém, dobře větratelném a uzavřeném při teplotě nad + 5°C, odděleně od potravin, léků, krmiv, dezinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21