logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

IO-SCHIELD

[ Back ]

NázevIO-SCHIELD
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska64/2008
Držitel rozhodnutíEcolab Hygiene s.r.o., Hlinky 118, 603 00 Brno, Česká republika.
VýrobceEcolab, B.P. 509-Avenue du Général Patton, F-51000 Chalons-en-Champagne Cedex, Francie.
SloženíPovidonum iodinatum – 1,35 %, Glycerolum, Alcohol polyvinylicus, Acidorum carboxylicorum alkyletheres, Xanthani gummi, Acidi besilici alkylderivata, Natrii hydrochloridum, Kalii iodas, Tartrazinum, Aqua mollita ad 100 %.
Popis přípravkuHnědá kapalina.
Balenía,b,c) PE kanystr se šroubovacím uzávěrem, d) PE kontejner v kovovém rámu s výpustním kohoutem. a) 1 x 10 kg, b) 1 x 20 kg, c) 1 x 60 kg, d) 1x 1000 kg.
UžitíPřípravek pro hygienu vemene s obsahem jódu (PVP-jód) a speciálních ošetřujících komponent, dezinfikuje a chrání před mastitídou, vytváří dlouhotrvající ochranný film.
Způsob použitíBezprostředně po dojení ošetřete struky koncentrovaným přípravkem IO-SHIELD. Každý struk ponořte ze 2/3 do aplikační nádobky s přípravkem. Umožněte oschnutí na vzduchu, neotírejte.
Bezpečnost prácePřípravek není klasifikován jako nebezpečný ve smyslu zákona č. 157/1998 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Zamezte styku s očima a sliznicemi. Pouze pro vnější použití. Chraňte před dětmi. Koncentrát nevylévejte do odpadu. PE obaly je možné po vypláchnutí recyklovat v zařízeních k tomu určených nebo likvidovat dle platných předpisů.
UpozorněníPřípravek IO-SHIELD používejte vždy čerstvý, o plné účinnosti. Aplikátor pravidelně čistěte. Použitý, ani nepoužitý přípravek nikdy nevracejte zpět do originálního obalu. Před příštím dojením pouze důkladně omyjte celé vemeno a struky, aby se zamezilo kontaminaci mléka.
Způsob skladováníPři teplotě 4 – 35°C.
Doba použitelnosti24 měsíců

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21