logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Zero Puce Repulsif Line On Chein moyen střední psy

[ Back ]

NázevZero Puce Repulsif Line On Chein moyen střední psy
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska56/2009
Držitel rozhodnutíTommi CZ spol. s r.o Za Nádražím 2569 Písek 39701 Česká republika
VýrobceLaboratoires Héry, ZAC de la Perri?re, 49800 BRAIN SUR L’AUTHION, FRANCE.
SloženíGéraniol (CAS n° 106-24-1) : 1,05 % (m/m)
Popis přípravkuZELENÁ pro středně velké psy 10-25 kg 2 x 5 ml;
Balení2 x 5 ml;
UžitíZERO LINE ON REPELENT pro středně velké psy. Odpuzuje blechy, klíšťata a ostatní vnější parazity. Obsahuje přírodní extrakty. 1 dávka je účinná 30 dnů. Vyvinuto pod veterinárním dohledem Blechy a klíšťata jsou parazité, kterí jsou schopni zamořit prostředí a poškodit zdraví Vašich zvířat. Vaše zvíře účinně ochráníte pravidelnou aplikací přípravku Zero Puce Line On po celé délce hřbetu po každé koupeli, nejméně však jednou měsíčně. Rady laboratoří Héry: Nezapomínejte dbát také na okolí Vašeho zvířete. Blechy se mohou vylíhnout až po 6 měsících od nakladení vajíček. Proti přemnožení blech doporučujeme použít na okolí přípravek Zero Puce Environment sprej a také používat Zero Puce šampón min. 2 hodiny před aplikací pipet Line on.
Způsob použitíOddělte pipetu rozbitím napojené části a otevřete zátku. Přípravek aplikujte pečlivě na kůži, od hlavy a pak jedním tahem po celé délce zad až k ocasu. Při aplikaci nestlačujte pipetu, pouze nechte samovolně vytéci. Doporučujeme pročesat srst ihned po aplikaci. Zero Puce Lino on pipety jsou účinné ihned po použití až po 30dnů. Použijte znovu po koupeli či po procházce v dešti (přípravek není voděodolný).
Bezpečnost práce 
UpozorněníZabraňte kontaktu s očima, sliznicí či s čerstvými poraněními. V případě očnímu kontaktu ihned vymýveje pod tekoucí vodou minimálně 15 minut. V případě podráždění či pozření přípravku ihned navštivte veterinárního lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti3 roky

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21