logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

LANODIP PRE/POST

[ Back ]

NázevLANODIP PRE/POST
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska73/2010
Držitel rozhodnutíSEVARON spol. s r.o., Palackého třída 163a, 612 00 Brno, Česká republika
VýrobceKilco (Internacional) Ltd., Broomhouse 2 Industrial Estate, Old Glasgow Roud Lockerbie, Dumfriesshire DGII 2SD, United Kingdom.
Složení1 litr přípravku obsahuje jód 2,9g. Pomocné látky: kyselina mléčná, etoxylovaný lanolin, glycerol.
Popis přípravkuhnědá kapalina,
Balení25 litrů
Užitíošetření struků před a po dojení bez ředění,
Způsob použitínamáčecí koupel k ošetření struků před dojením: ošetřete struk papírovou utěrkou; odstříkněte mléko z každého struku; ponořte struky do roztoku tak, aby byl celý povrch pokryt roztokem a nechte působit 30 vteřin; struky důkladně osušte papírovou utěrkou, aby se odstranily zbytky jodu, pro každou krávu použijte jednu papírovou utěrku na jedno použití. Namáčecí koupel k ošetření struků po dojením: ponořte struky do roztoku tak, aby byl celý povrch pokryt roztokem a nechte působit 30 vteřin; umyjte a osušte struky před dalším dojením.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníStruky důkladně osušte papírovou utěrkou, aby se odstranily zbytky jodu, pro každou krávu použijte jednu papírovou utěrku na jedno použití.
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti hořlavin. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech. Při teplzš do 25°C, chraňte před mrazem.
Doba použitelnosti2 roky

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21