logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

ALCO GEL

[ Back ]

NázevALCO GEL
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska66/2011
Držitel rozhodnutíKheiron s.r.o. Maroldova 1340 250 82 Úvaly u Prahy Česká republika
VýrobceQUAT-CHEM LTD, VICTORIA TRADING ESTATE, DRURY LANE, OLDHAM, OL9 7PJ, UK,
Složenípropan-2-ol 45-50g/100g,
Popis přípravkugel,
Balení5 litrů
UžitíNesmývatelná dezinfekce na bázi alkoholu, rychlá virucidní, fungicidní a baktericidní aktivita. Účinně ničí spóry během manipulace s potravinami. Bezpečná manipulace s vejci a kuřaty v líhních. Vhodné pro použití ve veterinárním lékařství, v potravinářském průmyslu, v líhních, v zemědělství, v pivovarnictví, v rybářství. Dezinfekce kůže při všech procedurách vyžadujících porušení kůže - vakcinace, odběry krve, porod atd. Dezinfekce zařízení a nástrojů. Vhodný pro dezinfekci ploch. Prolongovaný účinek. Citlivý k pokožce.
Způsob použitíRuce a všechny povrchy by pro maximální účinnost měly být zbaveny všech organických nečistot. Na ruce aplikujte ALCO GEL, dobře rozetřete na všechny části a nechte zaschnout.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v uzavřených obalech při pokojové teplotě. Udržujte mimo zdroje vznícení. Nemíchejte s ostatními chemikáliemi.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21