logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DELTATRIN FLOW 2,4

[ Back ]

NázevDELTATRIN FLOW 2,4
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska97/2011
Držitel rozhodnutíSlom s.r.o., Staromlýnská 47, 760 01 Zlín-Příluky, Česká republika.
VýrobceFerbi S.R.L. Viale I Maggio-Contrada Ripoli, Masciano S Angelo (TE) Italy,
Složenídeltamethrin 2,4 g ve 100 ml přípravku,
Popis přípravkutekutý emulgovatelný insekticidní koncentrát,
Balení 
Užitíurčený k hubení škodlivého a obtížného hmyzu - ničí dospělce i larvy hmyzu. Je účinný na rusa domácího, švába obecného, cvrčka domácího, pisivky, rybenky, štěnic domácí, vosy, mouchy, mravence, různé druhy škodlivých brouků, moly, zavíječe, komáry a blechy. Je použitelný v bytech, obchodech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách a výrobnách a v objektech živočišné výroby apod.
Způsob použitíPo smísení s vodou se přípravek aplikuje ručními nebo motorovými postřikovači, k ošetření porézních a vsáklivých povrchů se připraví 0,5% pracovní směs a aplikuje se v množství 1 litr na 10 m2 ošetřeného povrchu. K ošetření nepórézních a nevsáklivých povrchů se připraví 1 % pracovní směs a aplikuje se v množství 1 litr na 20 m2 ošetřovaného povrchu.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v originálních obalech v suchých, chladných, uzamčených skladech, odděleně od potravin, nápojů, krmiv, léků a chemických látek. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a teplotám vyšším než 40 0 C. Chraňte před mrazem.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby.

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21