logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Mythic 10 SC

[ Back ]

NázevMythic 10 SC
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska18/2012
Držitel rozhodnutíBASF spol. s r.o., Šafránkova 3, 155 00 Praha 5, Česká republika
VýrobceBASF Agro B.V. Wädenswil Branch, Moosacherstrasse 2, P.O. Box 69, CH-8804, Wädenswil/Au, Switzerland,
Složeníchlorfenapyr 10%
Popis přípravkubělavá kapalina slabého hořkomandlového zápachu, pH 6 – 8, suspenzní koncentrát,
Balení0,05; 0,1; 0,25; 0,5; 1 l / PE láhev
Užitíinsekticid se širokým spektrem účinnosti a velmi dobrou residuální aktivitou, k hubení lezoucího hmyzu, zejména proti štěnicím a švábům. Přípravek je účinný i proti hmyzu rezistentnímu vůči pyrethroidům,
Způsob použitív doporučené dávce: 80 ml (běžné přemnožení) nebo 160 ml (silný výskyt; při velkém znečištění ošetřovaných prostor) aplikační dávka přípravku Mythic 10 SC se ředí v 5 l vody (50 ml / m2); množství je určené pro ošetření 100 m2. Přípravek Mythic 10 SC se aplikuje postřikem schválenými postřikovači.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřed aplikací se ujistěte, že se v prostoru nenachází další osoby nebo zvířata. Z ošetřovaných prostor musí být odstraněny všechny potraviny a krmiva. Do zaschnutí přípravku v ošetřeném prostoru není povolen přístup dalším osobám. Domácí zvířata nemají do prostoru přístup alespoň následujících 8 hodin. Přípravek neaplikujte přímo do ovzduší v ošetřovaném prostoru, dále na plochy nebo pomůcky využívané k přípravě či konzumaci potravin.
Způsob skladováníPřípravek se skladuje v uzavřených originálních obalech v suchých uzamykatelných skladech při teplotách 5 až 40°C odděleně od potravin, nápojů, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a obalů od těchto látek. Chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sáláním tepelných zdrojů. Izolovat od silných zásad.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby při skladování v původních neporušených obalech

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21