logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

MUCHOMOX TURBO+

[ Back ]

NázevMUCHOMOX TURBO+
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska37/2012
Držitel rozhodnutíKREJSA Nekoř 74, 561 63 Hradec Králové, Česká republika
VýrobceZPUH “BEST-PEST” Małgorzata Świętosławska, Jacek Świętosławski Spółka Jawna (veřejná společnost); ul. Moździerzowców 6 b, 43-602 Jaworzno, Polsko,
Složeníacetamiprid 5 g/kg, denatonium-benzoát (velmi hořká látka, chrání před náhodným požitím),
Popis přípravkuinsekticidní přípravek ve formě granulátu,
Balení 
Užitípro přípravu vodní suspenze k provádění nátěrů, určený pro hubení much v chlévech, stájích a dalších zemědělských provozech,
Způsob použitíPromíchat tří hmotnostní díly přípravku s jedním dílem vody (3:1). Po dosažení jednotné konzistence nechat několik hodin. Poté se natřou štětcem místa, kde se často vyskytují mouchy. Je možné provést nátěr tabulí (pruhy kartonu/polyetylénové folie o rozměrech 10x30 cm) a pověsit je v místech, kde se shromažďují mouchy. V místnosti s podlahovou plochou 100 m2 použit alespoň 40 takových tabuli.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek ve formě suspenze barví impregnované plochy žlutě. Aplikovat: ve chlévech nad 1,5 m, a ve chlévech pro skot – nad 2 m od podlahy Neaplikovat na plochy, které přijdou do styku s potravinami nebo krmivem, jako jsou nádoby na potraviny, koryta a napáječky, a také na místa, s kterými přicházejí do styku zvířata a ptactvo. Přípravek začíná působit okamžitě po použití (asi po 5 minutách) a je plně účinný během 1 dne od aplikace. Přípravek je účinný po dobu asi 6 týdnů od provedení nátěru. V případě opětovného výskytu hmyzu, opakovat zákrok. Prostor může být užíván ihned po aplikaci přípravku.
Způsob skladováníNeskladovat s potravinami, nápoji a krmivem pro zvířata. Skladovat mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti3 roky od data výrob

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21